Pár slov o nás Hrdinkách

Lenka Hrdinová - fyzioterapeutka

"Lidé žádají v modlitbách od bohů zdraví, ale že sami v sobě mají nad ním moc, nevědí. "

Démokritos 

Pracuji v oboru fyzioterapie bezmála 35 let.A za ty roky sleduji jeho vývoj bohužel spíše negativním směrem. Výrazně přibývá lidí s vertebrogenními obtížemi, z mého pohledu z důvodu nedostatku přirozeného pohybu. Potíže se zády a pohybovým aparátem celkově, se staly civilizačním onemocněním. Proto se posledních několik let snažím rozvíjet více ve směru pohybových aktivit pro své klienty....ať už je to nordic walking či rehabilitační cvičení. Mojí vizí bylo založit centrum, kde se lidé budou cítit "jako doma" :-) Aby se naučili mít radost z pohybu a odcházeli nabití energií a s pocitem, že udělali něco dobrého pro své tělo a zdraví. V plnění mého snu mi pomáhají mé dcery Kačka a Míša....proto název Hrdinky, který má více významů nejen pro nás, ale i pro naše klienty. Tak neváhejte....staňte se hrdiny a hrdinkami pro své tělo.....udělejte maximum pro to, aby nestrádalo a cítili jste se v něm dobře. Navštivte naše centrum a my Vám v tom pomůžeme vždy a s úsměvem :-)

Kateřina Hrdinová


Moje cesta nesměřovala vždy ke sportu. Po neukončené vysoké škole stavební, přišla příležitost vyzkoušet si práci po boku mé mamky. 
A tak jsem v roce 2015 absolvovala Rekvalifikační masérský kurz, který to celé odstartoval.
Následující rok jsem začala cvičit v našem, tehdy nově otevřeném centru, Hrdinky. Absolvovala jsem Rekvalifikační kurz instruktora zdravotního tělocviku, kurz instruktora Nordic walking a kurz instruktora FitKoloběhu. V roce 2018 jsem také dokončila kurz Bodyweight.

Cvičení nemusí být vždycky opruz! Děláme to pro sebe, přijďte se k nám zrelaxovat a odpočinout od běžných starostí. :) 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky