Popis jednotlivých lekcí

Zdravotní cvičení na míčích (Kateřina Hrdinová)

Lekce zaměřené na rehabilitační cvičení, při kterém se naučíme správné držení těla, jak zlepšit špatné pohybové návyky a jak zmírnit svalové dysbalance. Kombinujeme rychlejší sestavy (kardio) s pomalými (posilovací, protahovací) a na závěr lekce několik relaxačních cviků. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, vždy je přizpůsobené složení klientů.

Bodyweight (Kateřina Hrdinová)

Kondiční a posilovací cvičení, při kterém jde především o využití váhy vlastního těla. Zaměříme se na zpevnění tzv. CORE (střed těla), zvýšení fyzické kondice a posílení všech svalových skupin. Jednotlivé cviky vždy upravíme podle potřeby klienta tak, abychom získali co největší efektivitu. 

SM systém (Jana Tušlová)

Kurz spirální stabilizace - pohybový program, který využívá prvky posilování, stabilizace, protahování, relaxace a koordinace, formou jednoduchého cvičení se speciálním lanem. Cílem cvičení je regenerace páteře při dlouhodobém sezení, při jednostranném zatížení v práci a  uvolnění bolestivého svalového napětí. 

Cvičení pro seniory (Lenka Hrdinová, Kateřina Hrdinová)

Skupinové cvičení udržuje vitalitu a fyzickou kondici na přiměřené úrovni, zpomaluje atrofii svalů a mírnou formou posiluje celé tělo. Jsou zde zařazeny cviky na zlepšení stability, koordinace a uvolnění zkrácených svalů i ztuhlých kloubů. Ke cvičení využíváme velké míče, overbally a další pomůcky.

Kundalini jóga (Martina Jirčíková)

Kundalini jóga je podle Yogi Bhajana jogínská tradice kombinující meditaci, mantru, fyzické cvičení a dýchací techniky. Kundalini doslovně znamená lokna na pramínku vlasů milého. Metafora se vztahuje k toku energie a vědomí, které existuje v každém z nás a které nám umožňuje splynout s vesmírným vědomím. Hlavním cílem Kundalini jógy je probudit plný potencial lidského vědomí v každém jedinci. To znamená rozpoznat naše vědomí, vyladit ho a rozšířit ho do neomezeného vědomí. Odstranit veškerou vnitřní dualitu, vytvořit schopnost hluboce naslouchat, kultivovat vnitřní ticho a dosáhnout prosperity a výtečnosti ve všem, co děláme.  


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky