Popis jednotlivých lekcí

Bodyweight (Kateřina Hrdinová)

Kondiční a posilovací cvičení, při kterém jde především o využití váhy vlastního těla. Zaměříme se na zpevnění tzv. CORE (střed těla), zvýšení fyzické kondice a posílení všech svalových skupin. Jednotlivé cviky vždy upravíme podle potřeby klienta tak, abychom získali co největší efektivitu. 

FYZIOFITH (Lenka Hrdinová)

Cvičení zaměřené na potíže s pohybovým aparátem, uvolnění hybnosti ramenních a kyčelních kloubů, zmírnění bolesti zad. Správné držení těla, odstranění dysbalancí a zlepšení pohybových stereotypů. Zlepšení celkové kondice a posílení středu těla. Ke cvičení využíváme velké míče, overbally, therabandy, válce a další pomůcky.

SM systém (Jana Tušlová)

Kurz spirální stabilizace - pohybový program, který využívá prvky posilování, stabilizace, protahování, relaxace a koordinace, formou jednoduchého cvičení se speciálním lanem. Cílem cvičení je regenerace páteře při dlouhodobém sezení, při jednostranném zatížení v práci a  uvolnění bolestivého svalového napětí. 

Cvičení pro seniory (Lenka Hrdinová, Kateřina Hrdinová)

Skupinové cvičení udržuje vitalitu a fyzickou kondici na přiměřené úrovni, zpomaluje atrofii svalů a mírnou formou posiluje celé tělo. Jsou zde zařazeny cviky na zlepšení stability, koordinace a uvolnění zkrácených svalů i ztuhlých kloubů. Ke cvičení využíváme velké míče, overbally a další pomůcky.Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky